top image

עורך דין נדל"ן בחיפה

עורך דין נדלן בחיפה - וולר ושות' משרד עורכי דין

רכישה או מכירת נדל"ן, היא פעולה רגישה, סבוכה ומורכבת ביותר, אישית, משפטית וכלכלית. אין מדובר רק ביחסים שבין הקונים לבין המוכרים, אלא בעסקה המערבת צדדים נוספים (בנק, קבלן, רשות מקרקעי ישראל, הרשות המקומית, הוועדה לתכנון ובניה ועוד), בחקיקה ובפסיקה המתעדכנות באופן תדיר. תפקידו של עורך הדין הוא לייצג אך ורק את האינטרס של הלקוח, לבחון וללוות את העסקה, לבדוק ולנסח את המסמכים המשפטיים, לסייע בתכנון מיסוי העסקה, ובניהול הסיכונים, לסייע בניהול המשא ומתן והחתימה על ההסכם, עד להשלמת העסקה והרישום כדין. בעסקה בנדל"ן, אין מקום לטעויות, לפשרות או לשיטת "סמוך" ו"יהיה בסדר". פנו לעורך דין ותיק, בעל ניסיון, המתמחה בתחום הנדל"ן – משרד וולר ושות'.

איך מוצאים עורך דין לעסקת נדל"ן בחיפה?

  • המלצות: חפשו המלצות מבני משפחה ומאנשים עליהם אתם סומכים, שהשתמשו בשירות עורך דין בעבר. בקשו המלצות ספציפיות וממוקדות על התחום בו אתם מעוניינים, ולא באופן כללי.
  • חפשו מומחיות מקצועית: עורכי דין מתמחים בתחומים שונים. בתחום הנדל"ן, יש למומחיות חשיבות רבה ביותר, שכן מדובר במאות פרטים ומסמכים, בחקיקה ובפסיקה המשתנה באופן תדיר, ופרטים "קטנים או "טכניים" עלולים לשנות את העסקה כולה. מומלץ לבחור בעורך דין ותיק, שמכיר את השוק היטב, המתעדכן בהשתלמויות המקצועיות המתאימות כל הזמן.
  • חפשו עורך דין וותיק: עורך דין לנדל"ן צריך להיות מי שערך, בעצמו, כבר מאות ואלפי עסקאות נדל"ן, שיודע להופיע בבתי משפט, בכל הערכאות, והיודע להעניק ייעוץ ברמה הגבוהה ביותר. עו"ד וותיק יודע לייצג היטב את לקוחותיו, להבין את מהות העסקה, לדעת להבחין בין העיקר לבין הטפל, לנהל משא ומתן הוגן, למצוא פתרונות פשוטים או מורכבים, ומכיר את תחום הנדל"ן, מכל היבטיו.
  • חפשו עורך דין המכיר את תחום מיסוי המקרקעין: פעמים רבות, ביצוע עסקת נדל"ן כרוכה במיסוי גבוה (מס רכישה, מס שבח, היטל השבחה). עורך דין המתמחה בנדל"ן יכול להעריך את המיסוי הצפוי, ויכול לבחון ולתכנן מראש פטורים או הקלות.
  • חפשו מומחיות מקומית: עורך דין לנדל"ן, יודע ומכיר את האזור הגיאוגרפי בו הוא פועל. עורך דין בתחום הנדל"ן, המכיר את האזור, מכיר את תכניות הבניה והפיתוח של הרשות המקומית, יזמים וקבלנים, את עורכי הדין הבולטים, את אופי ומגמות האוכלוסייה, טווחי המחירים, ועוד.
  • חפשו את הטיפול האישי: חפשו את עורך הדין, שיטפל בעצמו, בכל שלבי העסקה. בניגוד לפירמות עורכי הדין הגדולים, בהן עסקאות הנדל"ן מטופלות על ידי עורך דין מתחיל או מתמחה, עורך הדין במשרד בוטיק הוא זה שמבצע ומטפל בעצמו בעסקת הנדל"ן, מתחילתה ועד סופה. בנוסף, לא רבים יודעים כי יכולת הגמישות והסמכות, הנתונה לעורכי הדין בפירמות הגדולות, נמוכה ומוגבלת הרבה יותר, מאשר לעורכי הדין במשרד הבוטיק. באופן זה, ניתן לקבל החלטות בצורה מושכלת, זריזה ומהירה.
  • חפשו עורך דין זמין: על עורך דין, להיות זמין ללקוחות, באופן ישיר, בטלפון ובדואר האלקטרוני, בכל שעות היום והלילה. פעמים רבות, מבוצעות התייעצויות בין הלקוח לעורך הדין, לגבי מסמכים וחוזים, בשעות הערב והלילה, על מנת שהצד השני יוכל לטפל ולהגיב, כבר בבוקר.
  • חפשו עורך דין נגיש: על עורך הדין להיות נגיש עבורכם, טלפונית או באמצעות הדוא"ל, ללקוחות, מבלי שיהיה צורך להשאיר הודעות אצל המזכירות בלשכה או אצל המתמחים. חפשו עורך דין שתוכלו לתקשר איתו ישירות.
  • חפשו עו"ד היכול לסייע מול הבנק המלווה: לרוב, לצורך ביצוע עסקת הנדל"ן, הלקוח נדרש למשכנתא. על עורך הדין להכיר את דרישות הבנקים השונות, לדעת לפעול ולסייע מול הבנק, לחתום על ביצוע העסקאות, לאמת חתימות כנוטריון ולחתום על התחייבויות לפי דרישת הבנק.
  • חפשו תמחור הוגן: בעסקאות נדל"ן, הזול הוא לא בהכרח הטוב ביותר. באחת העסקאות החשובות ביותר בחיי הלקוח, נדרש עורך דין מקרקעין מקצועי, אמין ואיכותי. גם אם תשלמו מעט יותר, סביר שבטווח הארוך תחסכו כסף.

משרד עורכי דין וולר ושות'

לפני שמקבלים החלטה משמעותית בנוגע לעסקת נדל"ן, חשוב לפנות לעורך דין מקרקעין, מומחה, בעל ידע וניסיון. במשך למעלה מ-40 שנה, משרד עו"ד וולר ושות' עוסק באופן נרחב ומתמחה, בתחומי המקרקעין והנדל"ן, מלווה ומייצג רוכשים, מוכרים ושוכרים בעסקאות מגרשים, דירות מגורים, נכסים מסחריים, נכסים מניבים ואדמות חקלאיות, ביעודים שונים, כולל היבטי מיסוי מקרקעין, ניהול משא ומתן, בוררויות, גישור וייצוג בערכאות השונות.

למשרד וולר ושות' ניסיון עשיר בייעוץ וייצוג לגורמים הפעילים בתחום הנדל"ן, לרבות אנשים פרטיים, יזמים, וועדי בתים, שותפויות עסקיות וחברות פרטיות. המשרד מעניק ללקוחתיו, לא רק את הידע המשפטי ההכרחי והנדרש לביצוע העסקה, אלא גם את הערך המוסף: ניסיון ארוך שנים, הבנה, היכרות עם אזור חיפה והצפון ועם הגורמים הפועלים בו, ידע מקצועי רב-תחומי, ניהול סיכונים, ייצוג נאמן ומסור של הלקוחות, והיכרות עמוקה עם התחום ועם השחקנים השונים הפועלים בזירה. זאת, על מנת לסייע לכל לקוח ביצירת העסקה המיטבית עבורו. נשמח לסייע לכם להגשים את עסקת הנדל"ן המבוקשת. צרו קשר, כבר עכשיו.

 

האמור לעיל, אינו מהווה חלופה לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי מטעם עורך דין, והם מובאים לידיעה כללית בלבד. מידע זה אינו מהווה מידע משפטי מחייב, ואין להסתמך עליו בשום צורה.

שתפו עם חברים